Resultaten BK Open Water 5KM
Terug naar overzicht

Resultaten BK Open Water 5KM

Op zondag 6 september organiseerde GOLD Swimming Team voor de 1e keer de (ingeperkte) Belgische Kampioenschappen Open Water, die enkel op de 5KM-afstand werden betwist. De volledige resultaten zijn HIER terug te vinden.

PODIUM TOP3 BEL

C1

HEREN*MESSIEURS SEN/OPEN

 

1      WYNS Seppe                            LAQUA/02                                    1:00.34

 

2      MARICHAL Seppe                    BRABO/01                                     1:00.44

 

3      HENDRICKX Lander                  LAQUA/94                                    1:00.46

 

 

C2

DAMES SEN/OPEN

 

1      DUMONT Valentine                  NOC/00                                        1:03.59

 

2      NAESSENS Nora                       GOLD/94                                       1:06.45

 

 

C3

3      MAES Katrien                            DZO/93                                         1:10.12

 

HEREN*MESSIEURS 18-19y

 

1      WYNS Seppe                            LAQUA/02                                    1:00.34

 

2      MARICHAL Seppe                    BRABO/01                                     1:00.44

 

3      BELLENS Jens                           SHARK/01                                     1:08.54

 

 

C4

DAMES 18-19y

 

1      DUMONT Josephine                PERRON/02                                   1:14.23

 

2      THEUWIS Rune                        OZV/02                                          1:15.30

 

3      QUANJARD Manon                 SCSG/02                                         1:18.58

 

 

C5

JONGENS/GARÇONS 16-17y

 

1      VAN ERMEN Alexander           DDAT/04                                         1:00.47

 

2      VAN HYFTE Lennard                MEGA/04                                        1:07.20

 

3      VAN GENECHTEN Sander        WST/03                                           1:07.41

C6

MEISJES/FILLES 16-17y

 

1      GARCIA ZAMORA Ilona           PERRON/03                                     1:06.54

 

2      VALLEE Laurane                       ESP/03                                             1:07.14

 

3      FRANQUINET Ambre               MOSAN/04                                      1:08.30

 

 

C7

JONGENS/GARÇONS 14-15y

 

1      VAN CLEVEN Thijs                   BZK/05                                             1:01.55

 

2      SNEYERS Kobe                         SHARK/06                                        1:05.16

 

3      DEHAUDT Fernando                GOLD/05                                          1:05.30

 

 

C8

MEISJES/FILLES 14-15y

 

1      HENVEAUX Camille                  LGN/06                                            1:08.20

 

2      LAZOU Lente                            GOLD/05                                         1:10.17

 

3      VAN DOOREN Ante                 SHARK/06                                        1:10.25

Terug naar overzicht
PDF