
Red Sharks openen tornooi met nipte nederlaag tegen Israël
De nationale ploeg van België, de Red Sharks, hebben hun eerste wedstrijd van het tornooi met een nipte 14-12 nederlaag afgesloten tegen het ervaren Israël. Ondanks een moeilijke start toonden onze Sharks veerkracht en strijdlust tot het laatste fluitsignaal.
Time 1: 3-0
Time 2: 5-3 (totaal 8-3)
Time 3: 3-3 (totaal 11-6)
Time 4: 3-6 (eindstand 14-12)
De eerste twee times verliepen moeizaam voor de Red Sharks, met slordigheden in de afwerking en een sterke Israëlische verdediging. Maar in de tweede helft kwam onze ploeg sterk terug. Met beter spel, meer precisie en een verhoogde intensiteit werd de achterstand bijna weggewerkt.
In de laatste time kregen de Sharks nog een uitgelezen kans om langszij te komen, maar de Israëlische doelman stond paraat en hield zijn team overeind. Toch mogen we trots zijn op deze prestatie tegen een tegenstander met aanzienlijk meer internationale ervaring.
Proficiat aan het voltallige team!
Een sterke comeback, veel inzet en een resultaat dat vertrouwen geeft voor de rest van het tornooi. Volgende wedstrijd tegen Oostenrijk (19/08 om 16u30 Belgische tijd).